Atribuită
Cumpărare directă
Obiectul procedurii de achiziție publică constă în atribuirea contractului având ca obiect prestarea serviciilor de proiectare, execuția de lucrări și furnizarea dotărilor pentru obiectivul de investiții “CONSTRUIRE TEREN DE SPORT IN SAT BERESTI, COMUNA SASCUT, JUDETUL BACAU” situat în satul BERESTI, comuna SASCUT, judetul BACAU.
- Număr anunț
- DA26815096
- Autoritate contractantă
- COMUNA SASCUT (CONSILIUL LOCAL SASCUT) (CUI 4353161)
- Furnizor / câștigător
- ATLAS SPORT SRL (CUI 31806715)
- Cod CPV
- 45212221-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 333.606,23 RON
- Valoare atribuită
- 333.606,23 RON
- Data publicării
- 13.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.