Atribuită Cumpărare directă

100685781 3663602662051 BATERIE ARBORG LAVOAR 54.62 5 Buc 100583187 3663602930747 BATERIE BUCATARIE PALANI 121.85 5 Buc 100865174 8029954004782 REZERVOR WC DELTA 2 70.17 2 Buc 100870388 3150264922604 BROASCA INCASTRATA 43X90 CIL NICHEL 31.51 5 Buc 100863191 2000001335277 *POMPA APE MURDARE 750W ENERGER 217.65 1 Buc 100701550 5052847093573 YALE CILINDRU 30X40 ALAMA 4CHEI 52.10 2 Buc 100593399 3663602835240 SL CILINDRU ALAMA 30X30MM 3CHEI 25.21 3 Buc

Număr anunț
DA26815493
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE DEZVOLTARE PENTRU METALE NEFEROASE SI RARE-IMNR (CUI 2788151)
Furnizor / câștigător
BRICOSTORE ROMANIA S.R.L. (CUI 14328360)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.577,73 RON
Valoare atribuită
1.577,73 RON
Data publicării
13.11.2020 00:00
Data finalizării
16.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.577,73 RON

din 1.577,73 RON estimat