Atribuită
Cumpărare directă
Societatea va efectua un bransament de polietilena DN 1 tol in tub de protectie cu lungimea aproximativa de 13-14 m, pentru locatia str.Traian Vuia nr 172, Cluj-Napoca, Cluj. Societatea va pune la dispozitia beneficiarului utilaj de foraj,personal deservet,combustibili,bentonita si aditivi. Beneficiarul va pune la dispozitie conducta din PEHD ,va realiza lucrarile de sapaturi si va asigura transpotul pamantului rezultat in urma acestora,precum si refacerile necesare dupa terminarea lucrarii de foraj.
- Număr anunț
- DA26812234
- Autoritate contractantă
- Compania de Apa Somes S.A. (CUI 201217)
- Furnizor / câștigător
- BENINSTAL SRL (CUI 15273009)
- Cod CPV
- 45255500-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.000 RON
- Valoare atribuită
- 2.000 RON
- Data publicării
- 13.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.