Atribuită Cumpărare directă

1. CABLU ALIMENTARE 10M 028-123 - 10 BUC 2. CABLU PRELUNGITOR SVGA 10M 50491 - 10 BUC 3. CABLU ALIMENTARE GEMBIRD PC-186-VDE-5M - 16 BUC

Număr anunț
DA26814057
Autoritate contractantă
SCOALA GENERALA NR. 2 DIACONU CORESI BRASOV (CUI 29341227)
Furnizor / câștigător
SHORTCUT SRL (CUI 14174368)
Cod CPV
44321000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.438,12 RON
Valoare atribuită
1.438,12 RON
Data publicării
13.11.2020 00:00
Data finalizării
17.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.438,12 RON

din 1.438,12 RON estimat