Atribuită
Cumpărare directă
Hartie A4 80 g mp colorata10 culori x 50 coli culoare DACO-2buc,Hartie A4 80 g mp colorata 5 culori x 100 coli DACO -8buc,Hartie colorata A4 160g /mp 250 coli top CULORI INTENSE GALBEN -1buc ROSU -1buc VERDE-buc ALBASTRU-buc PORTOCALIU-buc,Folie folii laminat plastifiat A4 80 microni 100 coli top B4U-9buc,Folie de protectie documente A4 din plastic 38 microni 100 bucati set NOKI-8buc,Lipici adeziv tip pe baza de aracet 500 ml DACO l-9buc,Dosar din plastic cu sina si doua 2 perforatii B4U-150buc,Acuarele tempera 12 culori set DACO -1buc,Pensule marimea 2 varf rotund DACO-5buc,Banda adeziva scoci 19x33 transparenta B4U-8buc,Banda dublu adeziva 48x50 B4U-5buc,Banda corectoare 4,2 mm x 8,5 m KORES-2buc,Creion din lemn HB cu radieraPELIKAN-100buc,Pixi cu mecanism grip din cauciuc mina tip Parker B4U 2005-20buc,Pix cu gel corp plastic pvc transparent cu grip de cauciuc B4U RH385-25albastre, 25rosii,Pix unica folosinta transparent -25rosii,35albastre,Perforator din metal capacitatea de perforare 30 35 coli B4U -4buc,Clipsuri metalice pentru hartie 32 mm 32mm 12 bucati / cutie B4U-2buc,Capsator metalic carcasa plastic-4buc,Capse 24/6 1000 bucati cutie nichelate B4U-16buc,Agrafe de birou nichelate 33 mm 100 buc-16buc,Carioci 12 culori / set FABER-CASTEl-1buc,Marker evidentiator corp dreptunghiular-2buc,Pioneze-10buc,Index-8buc,Foarfeca mare10buc,Marker tabla magnetica 4 culori set-10buc,Suport de birou instrumente de scris-5buc.
- Număr anunț
- DA26818842
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR (CUI 4700309)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
- Cod CPV
- 39162110-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.291,89 RON
- Valoare atribuită
- 1.291,89 RON
- Data publicării
- 13.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.