Atribuită
Cumpărare directă
Laptop Dell Inspiron Gaming 5500 G5, 16 GB RAM 1 TB SSD, Wind 10 Home, DI5500I7161RTXW10H- 4 buc HP LaserJet Pro MFP M428fdw, W1A30A-1 buc Videoproiector BenQ GS2, HD, 500 lumeni, bej crem- 1 buc, Monitor LED BenQ SW2700PT 27 inch 5ms black 60Hz- 1 buc, NAS Synology DS1817 4 HDD incluse- 1 buc cu 4 HDD-uri incluse
- Număr anunț
- DA26820308
- Autoritate contractantă
- ACADEMIA ROMANA FILIALA IASI (CUI 4540917)
- Furnizor / câștigător
- QUARTZ MATRIX SRL (CUI 5150840)
- Cod CPV
- 30213100-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 46.791,27 RON
- Valoare atribuită
- 46.791,27 RON
- Data publicării
- 16.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.