Atribuită Cumpărare directă

PACHET DIVERSE ARTICOLE: BIBLIORAFT PLASTIFIAT 75MM - 80BC PIX GEL ALBASTRU - 20BC HARTIE CREPONATA - 20 HARTIE COLOR (DIVERSE CULORI) - 12SET HARTIE XEROX A4 - 200 TOP MASCA PROTECTIE 10000BC

Număr anunț
DA26810014
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC NR.1 BORCEA (CUI 23572931)
Furnizor / câștigător
ARIENTA SRL (CUI 7607361)
Cod CPV
30192700-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.083,19 RON
Valoare atribuită
8.083,19 RON
Data publicării
12.11.2020 00:00
Data finalizării
13.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.083,19 RON

din 8.083,19 RON estimat