Atribuită
Cumpărare directă
Pachet tonere conform ADV nr. 1182117/06.11.2020 si oferta: 1. Toner Brother TN-3480 Nr. Pagini: 8.000 buc 20 32.50 2. Toner Kyocera TK-1160 Nr. Pagini: 7.200 buc 15 32.79 3. Toner HP CE505A Nr. Pagini: 2.700 buc 10 24 4. Toner Brother TN-2320 Nr. Pagini: 2.600 buc 10 16.70 5. Cartus HP651 Bk - original Nr. Pagini: 600 buc 10 71.75 6. Cartus HP651 color - original Nr. Pagini: 300 buc 10 63.13 7. Toner HP CE278A Nr. Pagini: 2.100 buc 10 15.75 8. Toner HP CF283A Nr. Pagini: 1.500 buc 10 15.75 9. Toner HP CF280A Nr. Pagini: 2.700 buc 10
- Număr anunț
- DA26818158
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA "MIHAIL GRIGORE STURDZA" AL JUDETULUI IASI (CUI 4701630)
- Furnizor / câștigător
- TIMI IMPORT EXPORT SRL (CUI 8354100)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.452,65 RON
- Valoare atribuită
- 3.452,65 RON
- Data publicării
- 13.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.