Atribuită Cumpărare directă

Cos cosuri de pentru gunoi stradal stradale 50l 50 l litri 750x340x440cm GALBEN

Număr anunț
DA26814940
Autoritate contractantă
COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA (CUI 4539106)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
34928480-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.180 RON
Valoare atribuită
2.180 RON
Data publicării
13.11.2020 00:00
Data finalizării
16.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.180 RON

din 2.180 RON estimat