Atribuită
Cumpărare directă
-capsator Milan - 3 buc x 30.50 lei/buc -capsator Herlitz 24/6 - 1 buc x 29.80 lei/buc -capse 24/6 - 9 buc x 2.02 lei/buc -banda dublu adeziva - 3 buc x 5.21 lei/ buc -folie laminare A4 - 125 microni - 300 buc x 1.26 lei/buc - banda limita - 2buc x 13.50 lei/buc mai putin
- Număr anunț
- DA26815609
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL DR. ALEXANDRU SIMIONESCU HUNEDOARA (CUI 5453860)
- Furnizor / câștigător
- ALAMOS SELECT SRL (CUI 10852395)
- Cod CPV
- 30192000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 560,11 RON
- Valoare atribuită
- 560,11 RON
- Data publicării
- 13.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.