Atribuită Cumpărare directă

PACHET DIVERSE ARTICOLE, conf referat nr.9977 / 28.10.2020

Număr anunț
DA26827036
Autoritate contractantă
COMUNA ALBESTI-PALEOLOGU (CUI 2845664)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
940,93 RON
Valoare atribuită
940,93 RON
Data publicării
16.11.2020 00:00
Data finalizării
17.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

940,93 RON

din 940,93 RON estimat