Atribuită
Cumpărare directă
-Laptop HP 250 G7, 15.6 inch LED HD Anti-Glare (1366x768), Intel Core i5-1035G1 Quad Core (1GHz, up to 3.6GHz, 6MB), video dedicat NVIDIA GeForce MX110 2GB DDR5, RAM 4GB DDR4 2666MHz (1x4GB), HDD 1TB 5400rpm, DVD+/-RW, Card reader, Boxe stereo integrate, Webcam VGA, LAN 10/100/1000, WLAN Realtek 802.11b/g/n (1x1), Bluetooth 4.2, Porturi: 2x USB 3.1 Gen1/ 1x USB 2.0/ 1x HDMI 1.4/ 1x RJ-45/ 1x headphone/microphone, adaptor 65W, Baterie 3 celule Li-ion 41Wh, Tastatura texturata cu touchpad si taste numerice, Dark Ash Silver, Greutate 1.78 kg, Dimensiuni 37.6 x 24.6 x 2.25, Free DOS -Mouse Genius mouse optic wireless NX-7005, negru -Model AHV320-2TU31-CBKSpecificatii produs Dimensiune HDD 2.5 inch Capacitate HDD 2 TB Interfata USB 3.1 Dimensiuni (L x l x h mm) 125.7 x 80.5 x 10.7 mm Greutate 180 g Culoare Negru
- Număr anunț
- DA26808841
- Autoritate contractantă
- REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI 1590120)
- Furnizor / câștigător
- FANPLACE IT S.R.L. (CUI 31962960)
- Cod CPV
- 30213100-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.737,92 RON
- Valoare atribuită
- 2.737,92 RON
- Data publicării
- 12.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.