Atribuită
Cumpărare directă
Tensiune 230 V, 50 Hz Putere motor 0,75 kW Debit de aer 844 mc/h Suprafata filtranta 1,3 mp Diametru conducta intrare 100 mm Diametru conducta intrare 100 mm Volum sac de aschii 100 litri Greutate 36 kg Lungime 750 mm Latime 380 mm Inaltime 1850 mm Accesorii: 1 sac filtrant 3 saci colectori 1 furtun de aspiratie Sistem de deplasare Pentru evacuarea materialului rezidual produs de maşinile de prelucrare a lemnului (aşchii, rumeguş) Nu se recomandă pentru praf Ventilator și carcasă din metal Încărcare electrostatică redusă Reduce considerabil cantitatea de praf datorită cartușelor filtrante cu țesătură dublă, categoria G1 Uşor de deplasat datorită rolelor direcţionale
- Număr anunț
- DA26815278
- Autoritate contractantă
- Unitatea Militara 01144 (CUI 27367077)
- Furnizor / câștigător
- MAGNET CENTER S.R.L. (CUI 24813531)
- Cod CPV
- 42913500-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.747,90 RON
- Valoare atribuită
- 1.747,90 RON
- Data publicării
- 13.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.