Atribuită
Cumpărare directă
Produs: Hidrogen 5.0 (min 99.999%) Volum butelie: 50 litri (capacitate geometrica) Robinet: Nr. 1, conform DIN 477 Presiune: 200 bar Continut: 8.9 m3 Produs: Regulator de presiune FM51 cu o treapta de reglare a presiunii Presiune intrare: max 200 bar Presiune ieşire: max 10 bar Conexiune intrare: nr 1 conform DIN 477 Conexiune iesire: fitting de compresie tip Swagelok, la alegerea Beneficiarului Mediu: Hidrogen Butelia se va inchiria conform conditiilor prezentate in oferta financiara Messer Romania Gaz
- Număr anunț
- DA26817515
- Autoritate contractantă
- Universitatea din Bucuresti (CUI 4505502)
- Furnizor / câștigător
- MESSER ROMANIA GAZ SRL (CUI 10547308)
- Cod CPV
- 33696300-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.803,20 RON
- Valoare atribuită
- 1.803,20 RON
- Data publicării
- 13.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.