Atribuită Cumpărare directă

Nr. Crt. Denumire Produs UM Cantitate Pret UM fara TVA Valoare fara TVA 1 Laptop Acer Aspire 5 A515-55 buc 4 2,850.00 lei 11,400.00 lei 2 Multifunctionala Xerox 6515 buc 2 3,450.00 lei 6,900.00 lei Valoare totala fara TVA 18,300.00 lei

Număr anunț
DA26836050
Autoritate contractantă
COMUNA PREJMER (CUI 4688701)
Furnizor / câștigător
JACOB TODAY SRL (CUI 25109101)
Cod CPV
30213100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
18.300 RON
Valoare atribuită
18.300 RON
Data publicării
17.11.2020 00:00
Data finalizării
18.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.300 RON

din 18.300 RON estimat