Atribuită Cumpărare directă

conform oferta

Număr anunț
DA26811744
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA SUGAG (CUI 12899106)
Furnizor / câștigător
COOPERATIVA DE CONSUM ŞUGAG SOCIETATE COOPERATIVĂ (CUI 1752532)
Cod CPV
39800000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.748 RON
Valoare atribuită
2.748 RON
Data publicării
13.11.2020 00:00
Data finalizării
16.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.748 RON

din 2.748 RON estimat