Atribuită
Cumpărare directă
Manusi nitril 200buc/cut de unica folosinta marimea L, Semperit Skin II, de uz medicala. Material: Nitril, nepudrate, culoare albastru. Standarde: EN 374-2; EN374-3. Protectie impotriva produselor chimice si microorganismelor virusilor si bacteriilor; EN 420, EN 455. Marcaj CE.
- Număr anunț
- DA26818257
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PSIHIATRIE TULGHES (CUI 4367728)
- Furnizor / câștigător
- IMP EXPERT BUSINESS SRL (CUI 30024753)
- Cod CPV
- 18424300-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.800 RON
- Valoare atribuită
- 4.800 RON
- Data publicării
- 13.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.