Atribuită
Cumpărare directă
Multiparametru PRO-DSS-2, cablu 4 porturi cu senzor adancime, senzor conductivitate si temperatura, senzor amoniu (NH4-N) ISE, senzor nitrati (NO3-N) ISE, senzor oxigen dizolvat optic, senzor turbiditate optic, senzor pH/ORP, senzor alge totale Phycocianyn (apa dulce), senzor alge totale Phycoerythrin (apa sarata), solutie calibrare pH - cod 3824 - pH Buffer - Assorted Case (2 flacoane de pH4, pH7, pH10), solutie calibrare conductivitate - 1.000,00 uS/cm / 10.000 uS/cm - 1 galon, solutie recalibrare turbiditate - 0 NTU - cod 6080, solutie recalibrare turbiditate - 126 NTU - cod 6073.
- Număr anunț
- DA26819756
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE DEZVOLTARE "DELTA DUNARII" - INCDDD - TULCEA (CUI 2646378)
- Furnizor / câștigător
- MDS ELECTRIC SRL (CUI 15388033)
- Cod CPV
- 38000000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 93.873 RON
- Valoare atribuită
- 93.873 RON
- Data publicării
- 16.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.