Atribuită Cumpărare directă

16104.14 Beryllium sulphate tetrahydrate ≥99.99% (metals basis) 25 g 361,11 lei 10509.06 Germanium(IV) chloride ≥99.9999% (metals basis) 5 g 352,8 lei 12912.18 Neodymium trinitrate hexahydrate ≥99.9% (REO, rare earth oxide basis) 50 g 375,3 lei

Număr anunț
DA26843640
Autoritate contractantă
INSTITUTUL DE BIOLOGIE BUCURESTI (CUI 4183326)
Furnizor / câștigător
LABORATORIUM LIFE SCIENCE SRL (CUI 29662316)
Cod CPV
33696300-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.089,21 RON
Valoare atribuită
1.089,21 RON
Data publicării
18.11.2020 00:00
Data finalizării
19.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.089,21 RON

din 1.089,21 RON estimat