Atribuită Cumpărare directă

HP CF259X (59X) cartus toner negru original pt LaserJet Pro M304a/M404n/M428dw/M428fdn/M428fdw

Număr anunț
DA26821899
Autoritate contractantă
ACADEMIA ROMANA FILIALA IASI (CUI 4540917)
Furnizor / câștigător
IAŞI IT SRL (CUI 30767707)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.348 RON
Valoare atribuită
3.348 RON
Data publicării
16.11.2020 00:00
Data finalizării
18.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.348 RON

din 3.348 RON estimat