Atribuită Cumpărare directă

Display Tehnologie ecran: LCD Diagonala: 10.1 inch Rezolutie: 1920 x 1080 Numar culori: 16 M Procesor Procesor: Octa-Core Producator procesor: Qualcomm Model procesor: Snapdragon 710 Procesor grafic: Adreno 616 Frecventa procesor: 1.7 GHz Memorie Memorie interna: 64 GB Memorie RAM: 4 GB Slot card: MicroSD (pana la 512 GB) Conectivitate Retea: Fara SIM Wireless: 802.11 a/b/g/n/ac Bluetooth: v5.0 GPS: Da Jack 3.5 mm: Da USB: Type C Camera Camera principala (MP): 13 Camera secundara (MP): 8 Baterie Tip: Li-Po Capacitate: 7600 mAh Autonomie de lucru: 15 h Senzori Senzori: Accelerometru; Giroscop; Busola Sistem de operare Sistem de operare: Android Caracteristici generale Culoare: Negru Greutate: 653 g Garantie: 24 luni

Număr anunț
DA26837248
Autoritate contractantă
ACADEMIA ROMANA FILIALA IASI (CUI 4540917)
Furnizor / câștigător
FLANCO RETAIL SA (CUI 27698631)
Cod CPV
30213200-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.680,66 RON
Valoare atribuită
1.680,66 RON
Data publicării
17.11.2020 00:00
Data finalizării
18.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.680,66 RON

din 1.680,66 RON estimat