Atribuită Cumpărare directă

VARZA MURATA VIDATA

Număr anunț
DA26830131
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL BAIA MARE (CUI 4006707)
Furnizor / câștigător
CARLAND SRL (CUI 11180179)
Cod CPV
15331142-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.700 RON
Valoare atribuită
5.700 RON
Data publicării
16.11.2020 00:00
Data finalizării
19.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.700 RON

din 5.700 RON estimat