Atribuită
Cumpărare directă
Rezolutie senzor (pixeli): 1280 x 720 Rezolutie video (pixeli): 1280 x 720 Rezolutie foto (pixeli): 3200 x 2400 Software inclus: Da Altele: Balans de alb automat Buton snapshot Unghi de viziualizare: 52 grade Zoom digital: 10x Greutate: 88 g Garantie: 24 luni. Produsul este original, nou, nefolosit. Produsul va fi insotit de certificate de conformitate/garantie si factura in original.
- Număr anunț
- DA26829743
- Autoritate contractantă
- OFICIUL DE CADASTRU SI PUBLICITATE IMOBILIARA BOTOSANI (CUI 9818527)
- Furnizor / câștigător
- FLANCO RETAIL SA (CUI 27698631)
- Cod CPV
- 30237240-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 109,24 RON
- Valoare atribuită
- 109,24 RON
- Data publicării
- 16.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.