Atribuită Cumpărare directă

Viziera de protecție reglabilă și rabatabilă , transparenta pentru protecția feței. Constructiv este realizată din folie A-PET de 180 μm (0,18 mm) și bandă din HIPS de 2 mm, se dezinfecteaza. Prinderea pe cap a vizierei este ajustabilă cu elastic prevăzut cu opritor de șnur cu 2 găuri cu sistem de blocare cu arcuri. Prinderea materialului A-PET de structura formată din benzile HIPS este realizată cu capse metalice rapide COMANDA PE SEAP ESTE FERMA TERMEN DE LIVRARE 3 ZILE LUCRATOARE , PRODUSUL SA FIE INSOTIT DE DOCUMENTE DE CALITATE SI CONFORMITATE

Număr anunț
DA26815384
Autoritate contractantă
UM 0510 BUCURESTI (CUI 11353288)
Furnizor / câștigător
FINAL MANAGEMENT SOLUTION SRL (CUI 32049509)
Cod CPV
18443500-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.395 RON
Valoare atribuită
1.395 RON
Data publicării
13.11.2020 00:00
Data finalizării
16.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.395 RON

din 1.395 RON estimat