Atribuită
Cumpărare directă
1.1.Sistem modular 8 buc asamblate la locatie 1.1.1. Proiect avizat architect 1.1.2. Compartimentare conform propunere tehnica 1.1.3. Structura metalica, dimensiuni max L*l*h= 6,16x11,16x3 m + 2,2x6 m. 1.1.4. Elemente structurale otel, specific instalarii CT, greutate suplimentara 3T. 1.1.5. Elemente structurale specifice pentru greutate adaugata ecranare camera plumbata radiologie 4T greutate distribuita pereti si tavan. 1.1.6. Sistem preluare ape pluviale si scurgeri. 1.1.7. Pereti si acoperis panouri sandwich termoizolante 80 mm. 1.1.8. Podea izolata termic polistiren. 1.1.9. Usi termopan . 1.1.10. Ferestre termopan. 1.1.11. Sistem inchidere (fuste) intre podea si platforma betonata. 1.1.12. Trasee racordari alimentare apa, racord electrica. 1.1.13. Trasee evacuare aer contaminat, radiatii ionizate. 1.1.14. Sistem de module demontabil acoperis pentru transfer aparatura CT
- Număr anunț
- DA26829346
- Autoritate contractantă
- Orasul Urlati (Consiliul Local) (CUI 2844189)
- Furnizor / câștigător
- YPOINT GRIGORAŞ SRL (CUI 25792704)
- Cod CPV
- 44211100-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 212.000 RON
- Valoare atribuită
- 212.000 RON
- Data publicării
- 16.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.