Atribuită
Cumpărare directă
COLENTA MEDIPHOT DL 35x43 cm Filme pentru radiologie si imagistica medicala Ambalare 100 filme/cutie. Aviz MS. Marcaj CE, Declaratie de conformitate CE 93/42 EEC ISO 13485 si ISO 9001 VA RUGAM LA FACTURARE PASTRATI DENUMIREA INREGISTRATA IN SEAP Certificat de conformitate, avizat CE, MS. Conform legislatiei in vigoare, documentele sa fie traduse in limba romana. Cumpararea tine loc de comanda pret conform oferta
- Număr anunț
- DA26847176
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC GAESTI (CUI 4279766)
- Furnizor / câștigător
- SH MEDICAL SRL (CUI 32207595)
- Cod CPV
- 32354110-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.430 RON
- Valoare atribuită
- 1.430 RON
- Data publicării
- 18.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.