Atribuită Cumpărare directă

Gel dezinfectant pe baza de alcool 70% pentru dezinfectarea igienica a mainilor. Actiune rapida. Aviz BIOCID Nr. 2393BIO/01/12.24 eliberat de Ministerul Sanatatii - Comisia Nationala pentru Produse Biocide Caracteristici: - gel pentru dezinfectarea mainilorcu agenti de hidratare pentru protejarea mainilor - omoara 99,99% dintre cei mai periculosi germeni - foarte eficient in cazul infectiilor virale - formula cu actiune rapida - excelent pentru igienizarea in birouri, toalete si bucatarii - ideal pentru cazuri in care apa sau prosoape nu sunt accesibile - lasa mainile moi si netede - mentine un mediu curat - nu are culoare - nu are miros Standarde de performanta: EN 1500 privind solutiile bactericide (dezinfectant pentru maini) EN 12791 privind dezinfectarea mainilor in blocul operator EN 14476 privind solutiile virale EN 4120:2007 privind contaminarea alimentelor mai putin Dezinfectant de pentru maini gel antibacterian Hygienium 300ml 300 ml Avizat Biocide- MS Gelul antibacterian curata si protejeaza mainile. Nu necesita folosirea apei si a sapunului, facandu-l ideal de utilizat pentru dezinfectia igienica a mainilor atunci cand spalarea acestora nu este posibila. Formula cu uscarea rapida nu lasa senzatie lipicioasa pe maini, facandu-va mainile catifelate datorita glicerinei si extractului de aloe vera. Eficient impotriva E.Coli. Cantitate: 300ml

Număr anunț
DA26829059
Autoritate contractantă
DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR MURES (CUI 4322726)
Furnizor / câștigător
INFO TRUST SRL (CUI 16370727)
Cod CPV
33741300-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.808 RON
Valoare atribuită
3.808 RON
Data publicării
16.11.2020 00:00
Data finalizării
17.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.808 RON

din 3.808 RON estimat