Atribuită
Cumpărare directă
Toner Konica Minolta Bizhub C368 TN324 2 bucati x 170,00 lei 28k Black original Toner Canon I-Sensys MF411DW CE505A 2 bucati x 67,00 lei Black compatibil Toner HP LaserJet M426FDN 226X 3 bucati x 120,00 lei Black compatibil 9k Hartie copiator A4 80gr/mp Brilliant Yellow 40 topuri x 11,20 lei Hartie flipchart 61 x 86cm 50 coli/set velina 4 seturi x 18,00 lei
- Număr anunț
- DA26849958
- Autoritate contractantă
- Universitatea 1 Decembrie 1918 Alba Iulia (CUI 5665935)
- Furnizor / câștigător
- POINT PAPER SRL (CUI 6821978)
- Cod CPV
- 30192000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.354 RON
- Valoare atribuită
- 1.354 RON
- Data publicării
- 18.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.