Atribuită Cumpărare directă

Televizor LED Smart SONY BRAVIA KD-49XH8596, Ultra HD 4K, 123cm, Soundbar SONY HT-S350, 2.1, 320W, Bluetooth, Subwoofer wireless, S-Force PRO, negru

Număr anunț
DA26829675
Autoritate contractantă
R.A. "Administratia Zonei Libere Curtici - Arad (CUI 11961641)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
32324100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.285,47 RON
Valoare atribuită
4.285,47 RON
Data publicării
16.11.2020 00:00
Data finalizării
17.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.285,47 RON

din 4.285,47 RON estimat