Atribuită Cumpărare directă

Acumulatori cu placi de plumb si acid sulfuric 12v/180Ah persoana de contact: Ovidiu Sasarman 0720767284

Număr anunț
DA26833752
Autoritate contractantă
SOCIETATEA NATIONALA RADIOCOMUNICATII (CUI 10881986)
Furnizor / câștigător
BACCO ACTIV SRL (CUI 21267206)
Cod CPV
31431000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.456 RON
Valoare atribuită
7.456 RON
Data publicării
17.11.2020 00:00
Data finalizării
19.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.456 RON

din 7.456 RON estimat