Atribuită Cumpărare directă

Pachet 2, 6 x Tableta grafica WACOM Intuos S CTL-4100K-N (Negru) - completare comanda anterioara, greseala de tehnoredactare la comanda anterioara

Număr anunț
DA26818532
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC HIRLAU (CUI 7685831)
Furnizor / câștigător
QUARTZ MATRIX SRL (CUI 5150840)
Cod CPV
30237450-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.800 RON
Valoare atribuită
1.800 RON
Data publicării
13.11.2020 00:00
Data finalizării
14.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.800 RON

din 1.800 RON estimat