Atribuită
Cumpărare directă
Pulsoximetrul CONTEC CMS 50D este un dispozitiv medical compact, usor si portabil care masoara precis si rapid saturatia de oxigen (SpO2) si pulsul. Poate fi utilizat cu succes in Spitale, Clinici Medicale, Cabinete Medicale si la Domiciliu, in monitorizarea persoanelor cu o greutate corporala mai mare de 30Kg Specificatii tehnice. Ecran OLED in doua culori (galben si albastru) cu o rezolutie a ecranului de: 128 x 64 pixeli Rotire automata a ecranului in 4 directii Pe ecran se afiseaza in timp real urmatoarele valori: Saturatia de Oxigen in sange SpO2 prin metoda oximetriei si Rata Pulsului, Intensitatea Pulsului sub forma unei bari grafice. Unda Pletismografica. Informatiile de pe ecran se pot afisa in 6 moduri diferite Exista 4 moduri de reglare a luminozitatii ecranului Operare facila a dispozitivului medical cu un singur buton Consum mic energetic.... Oprire automata in cazul in care aparatul nu detecteaza semnal (este indepartat de pe deget) Indicator baterie descărcată. Alimentare: 2 baterii Alcaline AAA de 1.5V Durata de viata a bateriilor: aprox. 20 ore de functionare continua Autoreglare pentru diferite grosimi ale degetelor, de la copii de minim 7 ani (minim 30Kg) pana la adulti de toate varstele Valori masurate: SpO2: 0-99% acuratete: ±2% pentru intervalul 70%~100%, sub 70% nespecificat.. Pulsul: 30-255 bpm acuratete: ±2%. Setul de livrare contine: 1 buc. pulsoximetru CMS 50D 1 buc. bratara textila Manual utilizare. Dimensiuni si greutate: Dimensiuni: 57(L) X 31(H
- Număr anunț
- DA26828500
- Autoritate contractantă
- Spitalul de REcuperare Cardiovasculara " Dr. Benedek Geza" Covasna (CUI 4404559)
- Furnizor / câștigător
- CARTO - PLAST SRL (CUI 22847422)
- Cod CPV
- 33100000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.600 RON
- Valoare atribuită
- 2.600 RON
- Data publicării
- 16.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.