Atribuită Cumpărare directă

SANO FLOOR PLUS 2L Detergentul insecticid Sano Floor Plus se foloseste pentru orice tip de pardoseala. Curata, parfumeaza si tine insectele la distanta. Nu contine insecticid.

Număr anunț
DA26848149
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC GG LONGINESCU (CUI 4639075)
Furnizor / câștigător
TIXYROM DISTRIBUTION SRL (CUI 30882900)
Cod CPV
39831300-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
146,50 RON
Valoare atribuită
146,50 RON
Data publicării
18.11.2020 00:00
Data finalizării
19.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

146,50 RON

din 146,50 RON estimat