Atribuită
Cumpărare directă
Micropipeta cu volum variabil 1000 - 5000 µl Design ergonomic care asigura o operare usoara Greutate redusa Display mare care permite o identificare usoara volumului Calibrare si mentenanta sunt usor de realizat Ajustarea volumului se face insotita de un semnal ''click'' pentru evitarea greselilor Fiecare micropipeta a fost individual calibrata cf standardelor EN-ISO 8655 , sunt livrate cu un raport de calibrare si un numar de identificare Capacitate: 1000 - 5000 µl Diviziune: 50 µl Acuratete: ± 0.5% - 0.7% Precizie: ± 0.15% - 0.30%
- Număr anunț
- DA26849841
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Medicina si Farmacie "Carol Davila (CUI 4192910)
- Furnizor / câștigător
- SOLAGEN LABORATORY S.R.L. (CUI 40688678)
- Cod CPV
- 33793000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 228,74 RON
- Valoare atribuită
- 228,74 RON
- Data publicării
- 18.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.