Atribuită Cumpărare directă

Vas exp 50L-1buc x 216,50 lei/buc.

Număr anunț
DA26831952
Autoritate contractantă
APAVIL SA (CUI 16468149)
Furnizor / câștigător
ADERACOM SRL (CUI 15706234)
Cod CPV
44611600-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
216,50 RON
Valoare atribuită
216,50 RON
Data publicării
17.11.2020 00:00
Data finalizării
20.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

216,50 RON

din 216,50 RON estimat