Atribuită
Cumpărare directă
Muzeul National de Istorie a Transilvaniei din Cluj-Napoca, str. C. Daicoviciu nr.2 CIF 4722536 doreste să achizitioneze urmatoarele: 1) Pungi zip 100x150/100buc = 14 seturi, 2) Pungi zip 150x220/100buc = 14 seturi, 3) Pungi zip 180x250/100buc = 12 seturi, 4) Pungi zip 250x350/100buc = 8 seturi, 5) Pungi zip 300x400/100buc = 7 seturi, 6) Pungi zip 40x60/100buc = 10 seturi, 7) Pungi zip 50x70/100buc = 9 seturi, 8) Pungi zip 60x80/100buc = 10 seturi, 9) Pungi zip 70x100/100buc = 9 seturi, 10) Pungi zip 80x120/100buc = 6 seturi, 11) Pungi zip 120x170/100buc = 20 seturi, 12) Pungi zip 200x300/100buc = 4 seturi, 13) Pungi tip sacoșe mari = 150 buc, necesare pentru conservarea preventivă a obiectelor de patrimoniu, ambalarea bunurilor de patrimoniu.
- Număr anunț
- DA26856966
- Autoritate contractantă
- Muzeul National de Istorie a Transilvaniei (CUI 4722536)
- Furnizor / câștigător
- LECOM BIROTICA ARDEAL SRL (CUI 11040604)
- Cod CPV
- 19500000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.143,50 RON
- Valoare atribuită
- 1.143,50 RON
- Data publicării
- 19.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.