Atribuită Cumpărare directă

Pachetul contine: Demaror 2 x 54,63 Lei Ulei Honda 3 x 23,53 Lei Bujie 1 x 25,22 Lei Pompa 1 x 75,64 Lei

Număr anunț
DA26820905
Autoritate contractantă
ECOAQUA SA (CUI 16730672)
Furnizor / câștigător
COM ROM KARNAK SRL (CUI 1932150)
Cod CPV
16160000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
333,97 RON
Valoare atribuită
333,97 RON
Data publicării
16.11.2020 00:00
Data finalizării
17.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

333,97 RON

din 333,97 RON estimat