Atribuită
Cumpărare directă
Coada din lemn 10 buc, rezerva mop bumbac 100%, 250g- 12 buc, burete vase canelura -dimensiune: 9x6x3 cm-10 buc, menta fresh clear Detergent solutie geam cu pulverizator 750 ml RIVEX-12 buc, Detergent solutie pentru parchet pardoseli din lemn ambalat la 5L 5 L EKOMAX DETERGENT PENTRU SUPRAFETE DIN LEMN. Detergent lichid destinat curatarii suprafetelor din lemn-3 buc, manusi menaj - marime XL - 12 buc
- Număr anunț
- DA26841025
- Autoritate contractantă
- Institutul pentru Studii Politice de Aparare si Istorie Militara (U.M. 02526) (CUI 4221098)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 265,40 RON
- Valoare atribuită
- 265,40 RON
- Data publicării
- 17.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.