Atribuită
Cumpărare directă
Economie du developpment durable, 2e édition - 176,19 RON DSCG4: Comptabilité et audit - 84,76 RON Dictionnaire d’économie et de sciences sociales - 75,24 RON Studies in european construction law. European Society of Construction Law - 680,95 RON ACCA : Management accounting : exam kit - 132,38 RON Bien négocier: Références - 133,33 RON Leadership : theory and practice - 404,76 RON Flash CS4 Professional bible - 97,14 RON
- Număr anunț
- DA26827554
- Autoritate contractantă
- ACADEMIA DE STUDII ECONOMICE BUCURESTI (CUI 4433775)
- Furnizor / câștigător
- IST ULTRA SRL (CUI 16813298)
- Cod CPV
- 22100000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.784,75 RON
- Valoare atribuită
- 1.784,75 RON
- Data publicării
- 16.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.