Atribuită
Cumpărare directă
Cod Denumire UM Cantitate Pret Valoare neta AZ8-PB-1864 Az burete sarma maxi profesional , 40gr BUC 100 1.48 148.00 E-9084400 Maxx2 Brial 5L, detergent umectant suprafete si geamuri BUC 4 74.78 299.12 E-EPICDES Epicare Des 500ml, dezinfectant rapid maini BUC 20 26.69 533.80 E-9042730 Sirafan Speed, dezinfectant rapid pentru suprafete fara clatire, bidon 5l BUC 6 204.69 1,228.14 0329 Lavete universale, 3buc/pac PAC 100 1.42 142.00 9031SP Folie prospetime 0,45/300m, 4 buc/bax BUC 16 16.00 256.00 0946-EP Folie aluminiu l=44 cm, 12 microni- 1040 gr net/rola BUC 12 28.40 340.80 7 258 2,947.86
- Număr anunț
- DA26851579
- Autoritate contractantă
- CANTINA DE AJUTOR SOCIAL SI PENSIUNE CLUJ - NAPOCA (CUI 5120733)
- Furnizor / câștigător
- SIDE GRUP SRL (CUI 15216895)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.947,86 RON
- Valoare atribuită
- 2.947,86 RON
- Data publicării
- 18.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.