Atribuită Cumpărare directă

Produsele vor fi insotite de certificat de calitate/declaratie de conformitate. Persoana de contact: Valentina Draghici 0744377413

Număr anunț
DA26852894
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE PENTRU TEHNOLOGII CRIOGENICE SI IZOTOPICE - ICSI RM. VALCEA (CUI 2538104)
Furnizor / câștigător
ANALYTIK-JENA-ROMANIA S.R.L. (CUI 11795620)
Cod CPV
31711400-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.132,22 RON
Valoare atribuită
4.132,22 RON
Data publicării
18.11.2020 00:00
Data finalizării
23.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.132,22 RON

din 4.132,22 RON estimat