Atribuită Cumpărare directă

Adobe InDesign CC, licenta 1 an Adobe Illustrator CC ALL platforme multiple, limba engleza, subscriptie licenta 1 an Photoshop CC, Multiple Platforms, EU English, Licensing Subscription, 1 USER, 1 Year

Număr anunț
DA26830186
Autoritate contractantă
Centrul de Cultura al Judetului Covasna (CUI 4404389)
Furnizor / câștigător
QUARTZ MATRIX SRL (CUI 5150840)
Cod CPV
48320000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.934 RON
Valoare atribuită
3.934 RON
Data publicării
16.11.2020 00:00
Data finalizării
19.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.934 RON

din 3.934 RON estimat