Atribuită Cumpărare directă

Proiectare si fabricare de gard sau balustrada.

Număr anunț
DA26869979
Autoritate contractantă
COMUNA BIHARIA (CUI 4820305)
Furnizor / câștigător
KISS GAVRIL (CUI 19428793)
Cod CPV
45340000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.600 RON
Valoare atribuită
8.600 RON
Data publicării
20.11.2020 00:00
Data finalizării
24.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.600 RON

din 8.600 RON estimat