Atribuită Cumpărare directă

Laptop Hp 250g7, I5-1035g1, 4gb, SSD 240, Mx110-2gb, necesar pt efectuarea, tipizarea, organizarea sistematica si eficienta a documentelor efectuate de catre Serviciul Baze Sportive si de agrement , compartiment Aqualand din cadrul SPIGM Deva

Număr anunț
DA26852478
Autoritate contractantă
Serviciul Public de Intretinere si Gospodarire Municipala Deva (CUI 14024964)
Furnizor / câștigător
COMPUTERLINE SRL (CUI 17994710)
Cod CPV
30213100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.057,98 RON
Valoare atribuită
2.057,98 RON
Data publicării
18.11.2020 00:00
Data finalizării
19.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.057,98 RON

din 2.057,98 RON estimat