Atribuită Cumpărare directă

10 4017240 MOCHETA TKT DRAGON TERMO 31431 (4M) MARO M2 32,00 30,74 826,62 157,06 20 8054939 ETAJERA 8 SONOMA DARK 2C BUC 1,00 269,00 226,05 42,95

Număr anunț
DA26865364
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA DIN PITESTI (CUI 4122183)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.052,67 RON
Valoare atribuită
1.052,67 RON
Data publicării
19.11.2020 00:00
Data finalizării
20.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.052,67 RON

din 1.052,67 RON estimat