Atribuită Cumpărare directă

Conform comunicarii nr.7678/17.11.2020 se impune realizarea achizitiei

Număr anunț
DA26838302
Autoritate contractantă
COMUNA UNIREA (CONSILIUL LOCAL UNIREA) (CUI 4562087)
Furnizor / câștigător
CARASCO IMPEX SRL (CUI 6818530)
Cod CPV
34928200-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.171,24 RON
Valoare atribuită
2.171,24 RON
Data publicării
17.11.2020 00:00
Data finalizării
18.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.171,24 RON

din 2.171,24 RON estimat