Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de schimb filtre si ulei la DG si motor principal la Remorcherul Salceni 2, conform ofertei dvs. nr. 2440rev1/12.11.2020, înregistrată la AFDJ RA Galați cu nr. 37804/18.11.2020 (ACN Calarasi 3815/12.11.2020). Prestarea serviciului va consta in inlocuirea: 1 buc. filtru grosier combustibil DOSAN P5520400; 1 buc. filtru fin motorina motor principal DOSAN K400504-00218; filtru fin combustibil DG MITSUBISHI 31A6200600; 1 buc. filtru grosier combustibil DG MITSUBISHI MM40899201; 1 buc. filtru ulei DG MITSUBISHI 31A4002101; 4 litri ulei mobil Delvac 15w40; manopera si transport. În cazul în care prestatorul nu reușește să-și îndeplinească obligațiile asumate, atunci achizitorul are dreptul de a solicita, ca penalități, o suma echivalentă cu 0,1% din valoarea comenzii pentru fiecare zi de întârziere până la îndeplinirea efectiva a obligațiilor. Penalitățile se vor aplica începând cu prima zi de întârziere de când nu s-au respectat obligațiile conform termenului de prestare convenit. Valoarea penalităților nu va putea depăși valoarea debitului initial pentru care s-au calculat. În cazul în care achizitorul nu își onorează obligația de plată în termenul convenit, prestatorul are dreptul de a solicita, ca penalități, o suma echivalenta cu 0,1% din plata neefectuată, pentru fiecare zi de întârziere. Valoarea penalităților nu va putea depăși valoarea debitului inițial pentru care s-au calculat.
- Număr anunț
- DA26856801
- Autoritate contractantă
- REGIA AUTONOMA "ADMINISTRATIA FLUVIALA A DUNARII DE JOS" GALATI (CUI 1644670)
- Furnizor / câștigător
- WATERMOTA SRL (CUI 22721199)
- Cod CPV
- 50241000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.279,58 RON
- Valoare atribuită
- 1.279,58 RON
- Data publicării
- 19.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.