Atribuită
Cumpărare directă
Turbidity Standard, Stablcal, 800 NTU, HACH2660542 100ml Buc 1*341=341 Solutie standard de turbiditate stabilizata Formazin Stablcal 100 NTU, HACH2660242 100ml Buc 1*349=349 1018110105 Solutie de clorura de potasiu ( nominal 0,015 mS/cm) material de referinta certificat pentru masurare conductivitate electrolitica, trasabil PTB si NIST, (c=0.0001 mol/l) Certipur, Merck 5x100mL Buc 1*823=823 THM reagent 1 solution SCDB HACH2753929 1*566=566 THM reagent 4 powder pillows 100/pk HACH2756699 Pach 1*1188=1188 1015570500 Clorura de potasiu - solutie (nominal 0,147 mS/cm),material de referinta certificat pentru masurare conductivitate electrolitica (c=0.001 mol/l) Certipur®, Merck, 500 ml 1*745=745
- Număr anunț
- DA26864649
- Autoritate contractantă
- Directia de Sanatate Publica Bihor (CUI 4230398)
- Furnizor / câștigător
- NORDIC CHEMICALS SRL (CUI 31878614)
- Cod CPV
- 33696500-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.012 RON
- Valoare atribuită
- 4.012 RON
- Data publicării
- 19.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.