Atribuită Cumpărare directă

1184570002 Refill pack pentru kit de determinare cianuri pentru 114798, 114429, 114417 MColortest Merck 200teste/cut 5*603=3015 SulfaVer 4 Sulfate Reagent Powder Pillows, 2-70mg/L SO4 HACH1206599 100/pach Pach 3*313 =939 1097130002 Spectroquant Nitrat 0.10 - 25.0 mg/l NO3-N 0.4 - 110.7 mg/l NO3-, Merck 250/cut Cut 3* 1254=3762 1094070500 Solutie tampon (fosfat diacid de potasiu/fosfat acid disodic)trasabil la SRM de la NIST si PTB pH 7.00 (25°C) Certipur Merck 500ml 1*141=141 1094060500 Solutie tampon (acid de potasiu ftalat), trasabil la SRM de la NIST si PTB pH 4.01 (25°C) Certipur Merck 500ml 1*141=141

Număr anunț
DA26864668
Autoritate contractantă
Directia de Sanatate Publica Bihor (CUI 4230398)
Furnizor / câștigător
NORDIC CHEMICALS SRL (CUI 31878614)
Cod CPV
33696300-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.998 RON
Valoare atribuită
7.998 RON
Data publicării
19.11.2020 00:00
Data finalizării
23.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.998 RON

din 7.998 RON estimat