Atribuită Cumpărare directă

Formulare electorale conform machete transmise: Cerere urna speciala - organizator set/20 buc - 8680 buc; Proces verbal sigilare - 868 buc; Proces verbal vot multiplu - organizator set/15 buc - 6510 buc; Formular tipizat pt consemnarea optiunilor .... organizator set/20 buc - 8680 buc

Număr anunț
DA26865040
Autoritate contractantă
INSTITUTIA PREFECTULUI - JUDETUL VALCEA (CUI 2540570)
Furnizor / câștigător
ROTAREXIM SA (CUI 1465985)
Cod CPV
22821000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.979,04 RON
Valoare atribuită
1.979,04 RON
Data publicării
19.11.2020 00:00
Data finalizării
20.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.979,04 RON

din 1.979,04 RON estimat